BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Vasara jau gerokai įpusėjus..

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

 

Mano vardas _ . Sulaukiau 9 metų. Bet kai kurie blogi manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu mela. Kiti negeri sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip kartą per mėnesį, imu staugti kaip katė ir pasislepiu spintoje. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi televizoriuje! Nes mano tėvai yra juokingi. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra  dar juokingesni. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra uždavinys. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Dj Dalgis yra tikras degu, Yva dainuoja blogiau negu lietuvos rytas, o Mia - apskritai viščiukas. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas žaidžiu, o per pertraukas nervinu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip šiukšlių dėžėje, o namuose tupiu kamputyje kaip zuikis. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai sloga. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo cepelinai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik lėlė. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet klaipėdoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip svogūnas, rami kaip sofa ir išmintinga kaip mia. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - sausainis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 10 litų. Mielas Seneli, nebūk voras, išpildyk mano prašymą!

 

Tavo negeras, mylimas ir durnas _ .

 

 Vasara jau gerokai įpusėjus , o aš laukiu žiemos.

Rodyk draugams
Patikimi būdai sulieknieti

Ypatingas režimas

Įvertinkite - kalorijų trūkimas racione sąlygoja medžiagų apykaitos sutrikimus. Todėl siekiant sulieknėti, nepersistenkite! Būtinas minimumas - 1200 kalorijų per parą. Priešingu atveju organizmas automatiškai pereina į „badavimo” režimą, sulėtina kalorijų deginimo bei maisto virškinimo procesus. Ir net sugrįžus prie normalios dietos, kaip protesto ženklas, jis atideda riebalus atsargai, kito padavimo atvejui.

Porcija -  santykinė sąvoka. Štai kur šuo pakastas! Nepraraskite saiko jausmo, nuoširdžiai kraunant kalniuką lėkštutėje. Štai jums padorios porcijos kriterijai: mėsa, paukštiena arba žuvis - kortų kaladės arba garso kasetės (nepainioti su vaizdo kasete) dydžio gabalėlis; daržovės - 1 stiklinė; makaronai, košės - pusė stiklinės.

Valgoma spalvų įvairovė

Tegu lėkštėje bus įvairiaspalviai produktai - žali, raudoni, geltoni. Daugiau spalvų - daugiau maistinių medžiagų ir mažiau riebalų ir kalorijų (suprantama, cheminiais dažikliais nudažyti produktai nesiskaito).

Ne sultys, o vaisiai

Suprantama, pageidautina gauti vitaminus iš šviežių vaisių. Pats kramtymo malonumas, daug ilgesnis ląstelienos įsisavinimo laikas sąlygoja sotumo jausmą. O ir kalorijų vaisiuose yra mažiau nei sultyse.

Venkite dirbtinių saldiklių. Tiems, kas bando sumažinti vartojamų kalorijų kiekį, pakeičiant cukrų dirbtiniais saldikliais, verta priminti, kad jie didina apetitą, ir to rezultate, jūs vis vien pulsite prie maisto. Todėl principas lieka toks pats - leiskite sau saldumynų, bet nedaug.

Du-trys stikliukai.. per savaitę

Esmė ta, kad alkoholis sumažina organizmo poreikį deginti riebalus.  Ir be to, turi įtaką persivalgymui, nes  sumažėja savikontrolė.

Naudingi ruošiniai

Išeinant į darbą, pasirūpinkite, kad šaldytuve vakarienei jūsų lauktų naudingas, kalorijų prasme, maistas. Tuomet, kai skrandis alkanas, į ji lėks ne viskas, kas papuola.

Rinkitės mažesnę lėkštę…

Akies apgaulė. Iš pradžių numalšinkite troškulį. Dar viena apgaulė: mes dažnai kaip alkį suvokiame paprasčiausią troškulį. Galbūt organizmas mums pasako apie tai , kad jam trūksta vandens, o mes jį vietoje to, apkrauname maistu.

Bandomasis laikotarpis

Faktas lieka faktu - daugelis mūsų pradeda valgyti ne tada, kai to organizmui reikia, o tiesiog todėl, kad mums atrodo, kad esame alkani. Pabandykite suteikti sau bandomąjį laikotarpį - palaukite 20 minučių. Jei ir po šios pauzės mintis apie valgį neištirpo, užtikrintai keliaukite į virtuvę.

Tamsu, tuščia ir švaru

Pavalgėte - išplovėte indus, išjungėte šviesą. Viskas. Daugiau į virtuvę nėra ko eiti. Tušti stalai - ir jokios pagundos.

Iš : www.ediete.mama.lt

Rodyk draugams
Vėl praėjo mienuo

Jau 7 mėnesiai kaip aš be Tavęs, gali patikėt? Mano mintys visai kitos nei buvo tadar, bet visitiek jos (mintys) vis dar sukas apie Tave. Ir vėl ,,Tu” , ,, Tave” , ,,Tavęs” , ,,Tau” . mano šito TIKRAi gana. Bet nelabai man ir išeina atsikratyti tų minčių , kuriose tik Tu. Elgiuos kvailai? Pati tą priepažįstu, bet kitai negaliu… Atleiskit…

Atleisk ir Tu man, už tą įkirumą, už norą nepasiduoti, už meilę, už tikėjimą ir už viską kas buvo ne taip… Užsimerk, ir viską Pamiršk, prašau dabar jau to.

Rodyk draugams
Iš mano galvos

* Neverk dėl to kuris Tavęs nevertas,o verk dėl to kurio Tu neverta.

* Niekad nekaltink kitų dėl to ką padarai pati, dėl savo klaidų.

* Kai išraudonuoji - tai ne visad gerai. ;]

* niekada nebūk per didelė vakarinei pasakaitei.

* Praeitis juk mirė, ateitis dar negime, tad egzistuoja tik dabartis.

 

* Privalu turėti juodą ‘tučiuką’.

* Jei nebūtų kitų (žmonių) viskas ,,išnyktų”.

* Melas - negerai .

* Nenori tai ir nereikia, norėsi - nebus.

* Nereikia pasaulio dažyti ružavai.

p.S. Testai

Rodyk draugams
Eilėraštukas.
Laiškas Tau
 
Aš rašau Tau…
Aš…
Isterikė ir dramatikė…
Sakei, durne nelaikytum…
Sakei…
Bet ko vertas tas
Tavo žodis…

Rodyk draugams
Noriu žiemosŠokėja po žvaigzdėtu dangumi
Vėl naktis, tik šįkart visai kitoke. Švenčiame Onines… O man ką veikt nėra… Uf,  jau ir tamsu..
Įkišu ranka kišenėn…. Mhm… telefone pranešimų naujų nėra… Ir nesitikėjau, kad bus. Na , gerai truputuka, bet ne daugiau . ;D
Išsitraukiu mp3 grotuvą ir einu iš kiemo, ant kelio. Aš basa tad akmenukų danga ne pati geriausia šįkart. Susirandu man patinkačią  ir tinkančią šiam „reikalui” dainą , užsileidžiu ant viso garso ir pradedu šokti. Niekas manęs nemato. Tamsu nieko čia nėra, bet jeigu tu būtum matęs turbūt būtum skaniai pasijuokes.
Neužilg net pro garsiai užleistą muziką girdėjau svirpliu ar žiogus ( man vienodai), jie man plojo. Ir patenkinti stebėjo mane iš visur . Tuoj įsijaučiau. Pradėjau nuo savo kiemo grabios iki kaimynų šokinėi..
 Turbūt 4 kartus iš naujo leidau vis tą pačią dainą. Kol visai pavargau. Nuėjau į sodą….
Atsisėdau ant laiptų, atsidariau mobilų - nieko. Gal jau miega visi? … Užsižiopsojau į žvaigzdėtą dangų, deja mėnulio nebuvo.
Š… dar vienas įbrėžimas ant telefono ekrano…
Pradėjau įrašinėti savo balsą, man patinka to klausyt, lyg visai nepažįstamo ir svetimo žmogaus. Kalbėjau apie Jį. Ko noriu ir pan. žiūrėjau į dangų… Žvaigždė krenta… žinai , kad ne žvaigzdė, bet nesvarbu. Mačiau tai pirmą kartą… WoW…
Kurį laiką galvojau.
Išsitraukiau telefoną , perklausiau įrašą ir parašiau Jam, o Jis … Jis gi, neatrašė, šiandien tai jau tikrai žinau, ,o vakat juk tikėjau.
Tai tiek tų stebuklų. Ištrynė žinutę ir dabr vėl neturi net mano nr, kai aš Jo mintinai moku.
Toks tas gyvenimas. Taip jau būna.
Nenusivyliau, turbūt vis dar tikiu.

Rodyk draugams
Tamsiai mėlyna naktis
Naktis. Tamsi naktis. O man nešalta. Aš sėdžiu lauke, medyje. Taip, taip… O jau po 2 nakties. Tamsu, tik tas mėnulis , kuris man primena Tave, pašaipiai žiūri į mane , lyg klausdamas kas aš tokia… Bet net aš to nežinau. Turbūt žmogus… Išduotas ir paliktas žmogus, kuris sėdi naktį medyje ir ašaroja dėl kažkokio mielo draugo ( kuris pasirodė visai ne toks)…
Man tikrai nešalta , drėbu aš ne todėl… Net ne iš pikčio… Nesakysiu Jums kodėl…
Man liūdna, net neturiu kam parašyti . Ir nesvarbu, kad naktis ir dieną neturiu kam parašyt. Neturiu… Ir tiek.
Galiausiai suprantu : ,,Jo nebebus. NEBEBUS… Jis mane pamiršo , o aš Jo - ne. Tai tik didelė neteisybė… O aš Jo pasilgau. Labai..”
Vėl apsiverkiu… noriu miego…
Labanaktis.
Saldžių… Ir Tau, kad ir kur dabar esi, kad ir ką dabar Tu besapnuoji. Žinoki Tavęs aš pasilgau.
(iš čios nakties atsiminimų)

Rodyk draugams
It muilo burbulas…
Aš  pikta…
  
Miela mano “draugė” mane asmeniškai pakvietė į šunų mylėtojų forumą… Na, ką ten apsilankiau… galiausiai man ten pradėjo patinki… Sėdėjau net keletą dienų ištisai prie komiterio rinkdama informaciją, straipsnius ir kitą apie šunis… Mane tai užvaldė… Net nepastebėjau, kad mano “draugė” net man pasidarė griežta ir pedantiška, Kad jei neberūpėjo rašo man ar į forumą… neberūpėjo… ( supratau tai žinomą jau per velai…)
  
Nelemtos pareigos….
  
Nors tame forume buvau dar labai mažai laiko jis man taip patiko… be to dar labai užsinorėjau imtis Vyr. Moderatoriaus pareigų…. Aš tikrai bučiau sugebėjus. Tikrai… Tai man be galo daug reiškė. Rytą, diena ir net vakarą lovoje galvojau paie forumą ir tas pareigas… Forumas mane lyg užvaldė, visiem tik ir tekalbėjau apie jį, net nežinau kas man pasidarė… Dar joks forumas manęs taip nebuvo sudominęs… Beto dažniau ir savo šunį pradėjau vedžioti, kai nesėdėjau prie interneto buvau su juo…
  
Nepatenkinti tėvai…
  
Nors tai buvo tik kelios dienos mama labai pradėjo pykti, kad nieko nebeveikiu tik sėdžiu prie kompiterio arba lauke žaidžiu su šunimi.  Ji man tai pradėjo prikaičioti labai dažnai, bet kompirio neatėmė.. O aš jei sakiau, kad man dabar tik reikia prasimušti viename forume, kad neilgai taip bus ir pan.
  
  
Netinkama į Vyr. Moderatoriaus pareigas…
  
Forume surengė apklausą ar tikčiau šioms pareigoms… Visi kas balsavo vienbalsiai - NE…
Tačiau aš neketinau nuleisti rankų, kaip ir sakie forumiečiai : ,,forumas dar jaunas, reikia laiko, tai labai atsakingos pareigos ir pan.”
Tad visai nesijaudinau.. Aišku be galo to norėjau… Labai, labai… Tai buvo didžiausia tuo meto mano svajonė….
  
Įspėjimas 
  

Aš gavu įspejimą už smailų dejimą…  Galit isivaizduot… Kaikur per daug jų padejau … kitur naudojau tokius : ; ) , ;], ; D ir kt.

Nors tik prieš taisyklės pakoregavimą, kad jų deti negalima…
Mano svajonė  būti Vyr. Modetoria susprogo it muilo burbulas…
Tai supratus… Apsiverkiau… Nežinau kodėl , bet kaip jau sakiau tas forumas buvo mane užvaldes, o dar pirmas įspėjimas forumo gyvenimo istorijoje…
  
Ištrynė…
  
Pasakiau žmogui parašiusiam įspejimą kaip jaučiaus ir kitą… Tiesa ji tikrai nebuvo labai supratinga… Dabar tų pareigų tikrai nebegaliu gauti nors įspėjimč ir ištrynė, jei tik pasikeisiu ir tvarkingiau rašysiu…
  
[15:33:24] Sweet Kiss*~: Na,tai kodėl verki? Gi bus tų progų tapt Vyr. Moderatore,tai labai atsakingas darbas.
[15:33:50] zhivile: o ka ? nejau as jau toke neatsakinga ar ka?
[15:34:24] Sweet Kiss*~: Mano nuomone taip, reikia subrendusio žmogaus,kuris neverktų dėl tokio reikalo.
[15:35:35] zhivile: kokio reikalo? tai tik parodo, kaip man tai buvo svarbu. buvo. beje del tu smailu. po taisykles nei vieno nepadejau . maksimumas 6 smailai vienoje zinuteje.
[15:36:47] Sweet Kiss*~: Argi nenormaliau būtų jeigu būtum padėjusi po kiekvieno sakinio po smailą..  
Kam reikia verkti? Dieve.
Nenoriu baisiai lysti,tad gal tuom ir baikim.
 [15:40:42] Sweet Kiss*~: Mhm.. Tai gerai,nereiškia,kad tu turi būti vyr. moderatore ir daugiau nebūsi,nes turi įspėjimą
[15:41:08] zhivile: tai tavo nuomone as ne del to zliumbiau?
[15:41:15] zhivile: nu  patyliu
 [15:42:07] Sweet Kiss*~: www.taksuforumas.puslapiai.lt
Pažiūrėk kokio pobūdžio forumas,mes tokie niekada nebūsim,jeigu kreipsim dėmesį į tokius žliubmesius,tokį darbą privalo dirbti patyręs,subrendęs žmogus
[15:43:00] zhivile: tu jauti kad mane izeidineji?
[15:43:25] Sweet Kiss*~: Jeigu taip,neturi esmės šis pokalbis.
[15:47:31] zhivile: pedantiska ir rimta. Na, ir buk tokia. o as kazka  ir tau parasysiu. aciu uz pagalba. tikrai esi labai dragiska ir pabebanti. nekenti manes totaliai.
[15:47:37] zhivile: draugiska
[15:48:30] Sweet Kiss*~: Tu esi miela,šauni panelė,jokių priekaištų neturiu,visada tavęs lauksim forume,o įspėjimą gal galėsi išsitaisyti gerais darbais. :)
[15:49:55] zhivile: pvz. kokiais?
[15:50:15] Sweet Kiss*~: Tiksliai nežinau,bet su administratore galėsim pakalbėt.
  
Ir mano “draugė”…
  
Evelina. Taip ta kuri mane pakvietė į forumą ji jei parodė mūsų asmeninį susirašunejimą ir kalba taip su manim lyg visai manęs nepažinotų ( bendraujam ne real, bet vistiek) ….
Teisiog supratau kokia ji ir draugė….
Kad jei dabar rūpi tik tas forumas, kad ten visi jos dragai ir pan. Teisiog mane užmiršo…
  
Ir dar…
  
Tame forume turbūt nebesilankysiu…
nesuprentu ir kas man su šituo forumu nutiko.. ;(

Rodyk draugams
nebesuprantu…
Juk iš pradžių mano įrašai bent kažkam patiko. o dabar tai nieko vertas mano darbas.
Nebesuprantus kas atsitiko?
Gal tas pažadas sau , kad geriau jau tylėti, gal, kad jau baigiu prirašyt visą 90pls. sąsvinį.
Tad nieko nebelieka čia, kartotis ar nurašinėti nemėgstu.
Net  nebežinau ar dar verta rašyti BLOGą..
Gal tik kartais, kai tikrai turėsiu ką pasakyt.
turbūt sugebu tik nusišnekėti ar kitaip nervinti žmones.
Na,šeip ar tai niekam neįdomu čia manęs klausyt.

Rodyk draugams
,,Ačiū, išdavike”

Žinau tas ,,ačiū, išdavike” skambus pavadinimas…

Atsimeni ? Turbū savaite buvai one.lt portale po niku taip pasirašius. Skyriai tai man. Teisiog taip leidai man suprasti… Už ką ? Jo, dadar buvau pati kalta. Nusprendžiau su tavimi nebendrauti. Vis dėl to tu juk mergina vos ne iš kito Lietuvos galo. Nesu tavęs mačius. Susitikti ar real pasimatyti galmybės juk buvo tokios mažos. Nusprendžiau nebebendraut . Aišku, kad dar buvo keletas rimtesnių priežasčių.

Tačiau neprajus nei porai savaičių atsipračiau ir paprašiau vėl bendrauti ( net dabar dar gerai nežinau kas tadar buvo mano kvailai galvai. Na, kad nuspendžiau, kad bendrauti neverta…) Tu man atleidai. Žinoma buvo priekaištų ir tas tavo klausimas ,,Kodėl būten tadar, nei vėliau , nei ankščiau , o tadar? “ .

Nemėgau savęs kurį laiką dėl šito savo kvailoko sprendimo…

Taigi pradėjom mes vėl bendrauti, gerai sutarti… Viskas buvo taip liux … Turėjau draugę su kuria galėjau susirašineti sms žinutėmis visą dieną, nuo ryto iki vakaro… Aš klausydavau tavęs, tu manęs.

Birželio 15 dieną, taip dar šią vasarą susipykom. Pagal tave pasityčiojau iš tavo ūgio. Gerai aš esu aukšta, tu žema. ,, Tu man būtum lig peties. ” Taip, galbūt tai gana įžeidūs žodžiai, bet juk nereikėjo predėti kerštauti tą pačia akimirką. ,, O tavo spuogai tuokė dideli… O.o. ” (dabar tai smakba juokingai, bet vargu ar ką panašaus norėtų kažkas išgirsti iš savo draugės … ) Negamo to , kad jau įžeidė ji nesustojo.. ,, TIk dx šaipos iš mano ūgio ” , ,, Ir gerai Jis padarė, kad  paliko tave ” .

Beje tadar mes susitaikėme :D Nes ji juk man svarbus žmogus… Nors aišku tos dienos atminimas pažintyje liko ne koks…

vėl puikiai sutarėme…. ( bent man tai atrodė, kad puikiai) :) .

Liepos 10 diena, taip vakar. Kažkokioje sms pridūrė ,, … Žiūriu pradėjom viena kitos nebesuprasti ” Man neatrodė, kad ažkada ji mane jau taip suprato… Nes dar čia savaitę ji pasakė … Na, kažką tokio : Rašyk jei nori išsipasakoti į mano sena L-A-B-A-S kortą. ( Ji jau šiukšlių dėžėje) . Aš ten nerašiau, geriau pasiemiau sąsvinį ir ten viską užrašiau… :P

Liepos 11diena, taip vakar.. parašiau jei ten kažką, ar nebendrausim, nes ji visa diena nieko nerašė ir iš po vakar nelabai atsakinėjo… Ji atrašė ,,Nenusišnekėk” aš jei, kad aš niekam nereikalinga, kad nieko neturiu. O kaip jūs manot ką ji ? Neatsimenu žodis į žodį, bet , kad dabar jei nerašyčiau , nes neturi laiko… ( Ji nuolatos pykdavo, kai parašydavau ne laiku)

*********************************************************************************

,, Įsivaizduoji, bent kaip užknisi su savo ,, Manę nieks nemėgsta. Aš niekam nereikalinga. Bla bal bla. tra lia lia ” juk pati kalta. dar sakei                                         ,, …nervinu ir nervinsiu … ” Todėl tavęs ir vengia. Pakartosiu ne savo žodžius ,, Mąstyk, bent kartą “

,, Nekvaila, bet savo žodžių esmės nepagauni “

,, O kaip pati šaipais tai viskas ok. Pzd. Tokio žmogaus dar nebuvau sutikus. “

,, Tai va. Beje nesu aš tau reikalinga. Tu tik nuteiki save šiai minčiai. “

,, Nes aš toks žmogus “

,,Ate, prieše. “

Rodyk draugams
Puslapiai

Arhyvai

Temos

Nauji įrašai

Nauji komentarai

Draugai

ŽymosKalendorius

Liepa 2009
P A T K P Š S
« Bir   Rgp »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031