BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Grandinės

P u i k u m ė l i s. Jūs visi mane taip sukaustėt , kad net nebežinau ar egzistuoju. Tik ir girdžiu , kad visus erzinu , kad turiu keistis arba liksiu viena. Aš pasikeičiau. Esu rami ir mandagi. Tačiau sukaustyta. Nėra nie vieno žmogaus , kuris norėtų manęs tokios kokia esu. Turbūt aš apgailėtina… Nes visada kai pagaliau turiu tai ko noriu , sugriaunu savo laimę , sudaužau į smulkes šukes , kurių viena surinkti nepajėgiu.
Žiūriu pro langą į sniega , o galvoje tik ir sukasi prisiminimai. Tie patys , kurios noriu užmiršti amžiams. Bet ir to nepajėgiu…  
Ir vis dėl to aš tik niekingas žmogus , kuris kažkodėl vis dar džiaugesi savo egzistavimu. Žmogus , kuris myli saule, dangų , ugnį , vandenį ir net žemę , kuria vaikšto. Žmogus , kuris myli save ir gyvenima. Ir galiausiai žmogus , kuris turbūt niekad nesupras kodėl kiti jam nejaučiato paties. Taikos ir meilės..

Rodyk draugams
Katinėlis

Kad jau užsiminiau apie savo katina ir net turiu jo nuotraukų , dėl , kurių nemažai pavargau norėčiau keletą jų ir parodyti. :)

 

 

 

Rodyk draugams
Laiminingų naujų metų visiem ! ;>

Aš tiesiog labai noriu visus pasveikinti su naujų metų pradžia . ;)

Hmm. Palinkėsiu gal pirmiausia to , kad šitie metai būtų geresni už praėjusius. Tiesiog reikia nusiteikimo ir viskas bus įmanoma. Aš tuo tikiu, tikėkite ir Jūs. Taip pat kaip jau ir įprasta palinkėsiu laimės , meilės , visko kas tikra ir nuoširdu , kad šaldytuvas nebūtų tuščias ir , kad visi Jūsų pažįstami ar draugai būtų švelnūs kaip tigriukai ! : D

Laimingų tigro metų linkiu aš ir mano katinas. ;D

( pic iš neto. )

Rodyk draugams
Puslapiai

Arhyvai

Temos

Nauji įrašai

Nauji komentarai

Draugai

ŽymosKalendorius

Sausis 2010
P A T K P Š S
« Gru   Geg »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031