BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Apie skaitytą knygą

Taigi naujausia perskaityta knyga yra ,, Įsileisk mane “. Knyga tikrai greitai skaitosi, yra įdomi. Manau, kad verta ją perskaityti kiekvienam. Romanas yra apie vampyrus. Ir apie žmones gyvenančius šale jų. Skaitant šį romaną užplūsta daug emocijų.

Santrauka:

Silpnas 12 metų berniukas Oskaras dažnai bauginamas stipresnių klasės draugų. Vienišas vaikas svajoja apie tikrą draugą ir vieną dieną sutinka Eli, taip pat 12 metų mergaitę, kuri atsikrausto į kaimynystę su vyriškiu. Išbalusi mergaičiukė ateina tik naktį ir jos neveikia stingdantis šaltis. Mergaitei atvykus į miestą ima dingti žmonės, pasipila nepaaiškinamos žmogžudystės. Vienas žmogus randamas pririštas prie medžio, kitas – suledėjęs ežere. Baisiomis istorijomis besidomintis Oskaras netrukus supranta, kad Eli yra vampyrė. Tarp keistų vaikų užsimezga subtili meilės istorija. Tačiau Oskarą kankina dvejonės, nes jis baiminasi Eli vampyriškos prigimties, o mergaitė turi keliauti, kad išgyventų.

Yra to paties pavadinimo filmas, tačiau mano nuomone knyga DAUG geresnė. Tačiau tai tik mano nuomonė.

Štai nuotraukos iš filmo :

patogu pirkti knygą internetu

Let The Right One In - Official Trailer

Rodyk draugams
Muse

Muse – daug apdovanojimų gavusi Anglijos roko grupė, susiformavusi Teignmouth, Devone. Grupę sudaro dar nuo pat jos pradžios nepasikeitę nariai – vokalistas, gitaristas ir pianistas Matthew Bellamy; bosistas ir pritariantis vokalistas Chris Wolstenholme; ir būgnininkas Dominic Howard. Muse yra žinomi dėl savo energetiškai aktyvių ir ekstravagantiškų pasirodymų ir įvairių stilių sujungimo – progresyviojo roko, klasikinės muzikos ir elektronikos. O aš esu viena iš jų gerbėjų, tiesa dar neilgai. Tik metai, tačiau neisivaizduoju dienos be jų muzikos… :}

Išvarginti nuobodaus gimtojo miesto Teignmouth‘o gyvenimo, trys draugai pradėjo kartu groti. Pirmieji bandymai sukurti grupę buvo kai jos būsimiems nariams tebuvo apie 13 metų. Grupės pavadinimai keitėsi („Gothic Plague“, „Fixed Penalty“, „Rocket Baby Dolls“). Atėjus 1997-iesiems, vaikinai pagaliau apsisprendė, kad jų pavadinimas bus „Muse“, o „Dangerous Records“ įrašų kompanija išleido debiutinį jų nepilną albumą „Muse“. Šitaip ir prasidėjo šių trijų vaikinų karjera.

Daugelis mano, kad jų išplitimui labai prasidėjo S. Meyer ( Saulėlydžio sago autorė) , mat ši grupė yra jos įkvėpimas ir ji to neslėpdama dėkojo jiems knygų gale, per interviu ir t.t. Ar tai tikrai taip padėjo Muse išplisti spręskite kiekvienas atskirai. :)

Nuorodos :

Oficiali svetainė

Muse gerbėjų forumas, nelauk ir prisijunk…

Rodyk draugams
Vakaras

Jau temsta. Darosi nuobodu… Diena kaip diena. Nieko įpatingo, nieko gero, nieko blogo.
Visą dieną galvoje tupi vienas klausimas : ” Kodėl meilė tokia akla ? “… Nesuprantu kaip galima mylėti žmogų , kuris tik šaiposi iš tavęs… Ah. Kokia čia meilė… Tik aklas prisirišas ir baimė būt vienam.
Mielieji, kam gyventi ir kentėti ? Nesielkit taip. :]

Beje šiandien prisiminiau Mažojo Princo istoriją. Siūlau tai padaryti visiem. ;}

Einu pasidarysiu arbatos, pasiimsiu knygą ir į lovytę. Saldžių sapnų visiems… :)

Rodyk draugams
Naujas eilėraštukas.

Hmm… Kaip senai nekėliau jokio eilėraštuko… Ir štai jis čia. :}

NAKTIS

Šnabzdesį tylios nakties,
Aš tave surast mėginsiu,
O suradus nepaleisiu -
Apkabinsiu ir laikysiu…

Žvaigždės mums spindės,
Kelią pas tave man ties…
Ir apglėbus aš tave rankutėm
Tyliai supsiu naktyje…

Nesvarbi mums bus aušra,
Kol mylėsiu aš tave…

Rodyk draugams
Puslapiai

Arhyvai

Temos

Nauji įrašai

Nauji komentarai

Draugai

ŽymosKalendorius

Rugpjūtis 2010
P A T K P Š S
« Lie   Vas »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031