BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Sugrįžimas

Laiko taip maža ir neveltui, juk visi taip skubame, vis lekiame ir negalvojame sustoti ir apsidairyti. O štai aš sustojau, apsidairiau ir radau savo seną BLOG‘ą. Kiek čia daug atsiminimų, sudužusių ir neišsikildžiusių svajonių ir pagalbos šauksmų, siekių… Viskas atrodo taip vaikiškai, naiviai ir paprastai… Daugelis dalykų tuomet atrodė tarsi pasaulio pabaiga, o dabar tarsi niekis, keliantis šypseną.

Jei kažkas pastebėjo, kad dingau, galbūt suprato, kad tiesiog apleidau šį savo užsiėmimą, tačiau ištrinti jo nepanorau. Juk ir senų dienoraščių neišmetu. Viską saugau ir branginu, juk rašytiniai šaltiniai kur kas patikimesni už mano atmintį.

Taigi… Manau, kad per tą laiką nemenkai pasikeičiau, klydau ir taisiaus. Murdžiaus purvinoje pelkėje, iš kurios ne kartą bandžiau nesėkmingai pakilt, bet tik klimpau gilyn. Išsukus iš savo kelio taip sunku vėl jį atrast ir vėl ten grįžt.  Tačiau manau, kad gyvenime bus didesnių nesklandumų, bet ir šitos problemėlės nemenkai pakeitė mane. Galbūt į gerą, o gal būt į blogą. Myliu save ir priimu tokią, kokia esu.

Ar yra žmonių, norinčių, kad vėl pradėčiau čia rašyti? :]

Jūsų Livi.

Rodyk draugams
Puslapiai

Arhyvai

Temos

Nauji įrašai

Nauji komentarai

Draugai

ŽymosKalendorius

Vasaris 2012
P A T K P Š S
« Rgp    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829