BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Laiminingų naujų metų visiem ! ;>

Aš tiesiog labai noriu visus pasveikinti su naujų metų pradžia . ;)

Hmm. Palinkėsiu gal pirmiausia to , kad šitie metai būtų geresni už praėjusius. Tiesiog reikia nusiteikimo ir viskas bus įmanoma. Aš tuo tikiu, tikėkite ir Jūs. Taip pat kaip jau ir įprasta palinkėsiu laimės , meilės , visko kas tikra ir nuoširdu , kad šaldytuvas nebūtų tuščias ir , kad visi Jūsų pažįstami ar draugai būtų švelnūs kaip tigriukai ! : D

Laimingų tigro metų linkiu aš ir mano katinas. ;D

( pic iš neto. )

Rodyk draugams
Aš tuščia
Visa savaitė jau kaip aš tokia tuščia . Bet kartu ir labai sunki. ;D Net noro piešti nėra. Visai tokia suknutę ant durniaus dailės pamokai papaišiau. Per 10 minučių. -_- Gal bent turesiu , kad kazka ir tiek. ^^
O Kas keisčiau… AŠ SAPNUOJU . Visą šitą savaitę. Jau buvau primiršus ką tai reiškia. ;p . O dar tie mano sapnai tokie gerai nekalti , kad nepatinka man net užmigti. Keltis ryte ir.  O dar dėl tų sapnų… Jie tokie nesamoningi. Būni vienur , fokus marokus , štai tu jau ir kitur… Išvada padariau : geriau nesapnuoti buvo. :D
Ryt rašom Fiziką… Sėkmės variantu vėl bus 7. o tai labai geeerai. ;DD*
Dar mama kiekviena rytą žiūri , kad būtinai su paltu išeičiau… Tai kaip tuomet žiemą rengtis turėsiu ? ;D Žinoma dar šilčiau. *<[:D>
***********************************************************************************
Erika - auk didutė, Būk gerutė. Klausyk tėvelių ir gerk šiltą pienelį ( su spurgom xD).
Monika - džiaukis , kad egzistuoji žmogumi. Nes tik mes mokame juoktis.
Deimiante -duok man daugiau laiko prie kompiterio …. Prašau…
Rasyte - tu ne pagrandukas . ;[-ž
Mama - nekepk žuvies. Vistiek aš plaukti nuo to neišmoksiu.
Kornelija - tu atrodai žaviai. Šypsena tave puoše. Džiaugtis tereikia , kad nemoki ilgai pykti. ;D
.
Ir Nesupykit niekas. Aš čia linksmai.

Rodyk draugams
Rugsėjis - baisiausias metu mienuo

net neįsivaizduojat , kokia neatykanta simbolizuoju čiam menėsiui… Kodėl? Nepasant to , kad šį mėnesį aš gmus, dar ir nemėgstu rudens… Brr… Jis toks šlapias ir skirtingai nuo pavasario nepasižymi nuostabiomis spalvomis… :D Nors pripažįstu - tai gali būti gražu , net mano akimis , vaiko akimis …

 

Tačiau ar tai nuotraukos gali atskleiti tikrą grožį? :D :D turbut , kad TAip.

O pagalvojus apie vasarą , kuri begalo netikėtai pasibaigė…. Aš juk nieko taip ir nenuveikiau…  O gal ir nereikėjo… Be to , gana liūdna suprast , kad per šiuos trumpus tris menesiu niekas manes taip ir nepasilgo , o as tai vienos klasiokes buvau taip pasilguis … tik vienos , kitu nenorejau matyt . ir nenoriu…

Turbūt šis yrasas tik yra nieko vertas , nors kita vertus….

 

p.s. siandien pirma karta perklausia Alexander Rybak daina Fairytale ir zinot? man visai nieko ji. xD

 

Rodyk draugams
Susižavėjau

Arčiau to kaip juos įsivaizdavau. Aktoriai vaidinantys filme man to višiskai neatitiko… tik norejau, kad Edvardo veide būtų vieno mano pažįstamo gruožų…

Rodyk draugams
Testas

Na, va. Internete radau ,,įdomų” testuka ‘KAS TU?’. ;) Jei turit laiko manau su malonumu atliksite ;DDD.

Tai tiek. Sėkmės . XDD

P.s. Aš esu a. ;P

Rodyk draugams
Laiškas mylimajai

Kompiterį buvo užkištas tai ir susimąsčiau dabar čia įmest.  ;}} Tikiuos jus prajuokins kaip ir mane. XDD

Rodyk draugams
Vasara jau gerokai įpusėjus..

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

 

Mano vardas _ . Sulaukiau 9 metų. Bet kai kurie blogi manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu mela. Kiti negeri sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip kartą per mėnesį, imu staugti kaip katė ir pasislepiu spintoje. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi televizoriuje! Nes mano tėvai yra juokingi. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra  dar juokingesni. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra uždavinys. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Dj Dalgis yra tikras degu, Yva dainuoja blogiau negu lietuvos rytas, o Mia - apskritai viščiukas. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas žaidžiu, o per pertraukas nervinu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip šiukšlių dėžėje, o namuose tupiu kamputyje kaip zuikis. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai sloga. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo cepelinai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik lėlė. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet klaipėdoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip svogūnas, rami kaip sofa ir išmintinga kaip mia. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - sausainis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 10 litų. Mielas Seneli, nebūk voras, išpildyk mano prašymą!

 

Tavo negeras, mylimas ir durnas _ .

 

 Vasara jau gerokai įpusėjus , o aš laukiu žiemos.

Rodyk draugams
Patikimi būdai sulieknieti

Ypatingas režimas

Įvertinkite - kalorijų trūkimas racione sąlygoja medžiagų apykaitos sutrikimus. Todėl siekiant sulieknėti, nepersistenkite! Būtinas minimumas - 1200 kalorijų per parą. Priešingu atveju organizmas automatiškai pereina į „badavimo” režimą, sulėtina kalorijų deginimo bei maisto virškinimo procesus. Ir net sugrįžus prie normalios dietos, kaip protesto ženklas, jis atideda riebalus atsargai, kito padavimo atvejui.

Porcija -  santykinė sąvoka. Štai kur šuo pakastas! Nepraraskite saiko jausmo, nuoširdžiai kraunant kalniuką lėkštutėje. Štai jums padorios porcijos kriterijai: mėsa, paukštiena arba žuvis - kortų kaladės arba garso kasetės (nepainioti su vaizdo kasete) dydžio gabalėlis; daržovės - 1 stiklinė; makaronai, košės - pusė stiklinės.

Valgoma spalvų įvairovė

Tegu lėkštėje bus įvairiaspalviai produktai - žali, raudoni, geltoni. Daugiau spalvų - daugiau maistinių medžiagų ir mažiau riebalų ir kalorijų (suprantama, cheminiais dažikliais nudažyti produktai nesiskaito).

Ne sultys, o vaisiai

Suprantama, pageidautina gauti vitaminus iš šviežių vaisių. Pats kramtymo malonumas, daug ilgesnis ląstelienos įsisavinimo laikas sąlygoja sotumo jausmą. O ir kalorijų vaisiuose yra mažiau nei sultyse.

Venkite dirbtinių saldiklių. Tiems, kas bando sumažinti vartojamų kalorijų kiekį, pakeičiant cukrų dirbtiniais saldikliais, verta priminti, kad jie didina apetitą, ir to rezultate, jūs vis vien pulsite prie maisto. Todėl principas lieka toks pats - leiskite sau saldumynų, bet nedaug.

Du-trys stikliukai.. per savaitę

Esmė ta, kad alkoholis sumažina organizmo poreikį deginti riebalus.  Ir be to, turi įtaką persivalgymui, nes  sumažėja savikontrolė.

Naudingi ruošiniai

Išeinant į darbą, pasirūpinkite, kad šaldytuve vakarienei jūsų lauktų naudingas, kalorijų prasme, maistas. Tuomet, kai skrandis alkanas, į ji lėks ne viskas, kas papuola.

Rinkitės mažesnę lėkštę…

Akies apgaulė. Iš pradžių numalšinkite troškulį. Dar viena apgaulė: mes dažnai kaip alkį suvokiame paprasčiausią troškulį. Galbūt organizmas mums pasako apie tai , kad jam trūksta vandens, o mes jį vietoje to, apkrauname maistu.

Bandomasis laikotarpis

Faktas lieka faktu - daugelis mūsų pradeda valgyti ne tada, kai to organizmui reikia, o tiesiog todėl, kad mums atrodo, kad esame alkani. Pabandykite suteikti sau bandomąjį laikotarpį - palaukite 20 minučių. Jei ir po šios pauzės mintis apie valgį neištirpo, užtikrintai keliaukite į virtuvę.

Tamsu, tuščia ir švaru

Pavalgėte - išplovėte indus, išjungėte šviesą. Viskas. Daugiau į virtuvę nėra ko eiti. Tušti stalai - ir jokios pagundos.

Iš : www.ediete.mama.lt

Rodyk draugams
Iš mano galvos

* Neverk dėl to kuris Tavęs nevertas,o verk dėl to kurio Tu neverta.

* Niekad nekaltink kitų dėl to ką padarai pati, dėl savo klaidų.

* Kai išraudonuoji - tai ne visad gerai. ;]

* niekada nebūk per didelė vakarinei pasakaitei.

* Praeitis juk mirė, ateitis dar negime, tad egzistuoja tik dabartis.

 

* Privalu turėti juodą ‘tučiuką’.

* Jei nebūtų kitų (žmonių) viskas ,,išnyktų”.

* Melas - negerai .

* Nenori tai ir nereikia, norėsi - nebus.

* Nereikia pasaulio dažyti ružavai.

p.S. Testai

Rodyk draugams
Noriu žiemosPasaka per 30 minučių.

Na, nieko čia įpatingo nebus. Radau sąsvinyje, jau prieš kurį laiką užrašyta pačios sugalvotą istorija. Nutariau įkelti čia. tikrai nemanau, kad sužavės. truputuka pataisysiu tik dabar, perrašydama. Atsimenu, kad ją parašiau per trumpą laiką, 30-35minutes.

Martyna ir Vidas tąkart kaip įprastai buvo įsijaute į savo žaidimą smėlio dežėje. Berniukai net  nežinojo kodėl, bet jiem tai laibai patikdavo…
Vidas bekasdamas ,,tvenkinį” rado purviną butelį. Nors atradimas  pasirodė ne toks jau ir svarbus, berniukus jis labai sudomino.  Butelis buvo užkimštas , ber Martynas kamstį greitai išlupo. Butelį buvo kažkoks lapelis, berniukas greitai jį ištraukė ir išlankstė.
- Piaratų lobis, - sušuko jie vienu balsu, vis dar nesuprasdamis kas tai.
Penkias minutes jie žiūrėjo Žemėlapin, kol Vidas nutraukė tylą:
- Martynai, o gal kažkas tik pajuokavo ? Tyčia mus apgauti jį čia užkasė?
- Nemanau. Tu pažiūrėk. Juk tai artimiausia sala, Kaktuso sala.
- Taip, tu teisus. Tikrai. Ji juk vos už pusvalandžio kelio greitu ėjimu, - tarė Vidas.
- Tai nori nueiti ? Na ir gerai. Eime ,- sutiko Vidas.
- Valio !!! Į kelią , - nusijuokęs sušuko berniukas.
Jau už keturiasdešimties minučių juodu laukė kelto į salą. Kuprinėse buvo : vanduo, kastuvelis, kibirėlis ir žemėlapis…
Po dešimties minučių berniokai išlipo iš keltio ir stabtelėjo prie įėjimo :
- Na, tai kur toliau ? - paklausė martynas.
- Šeši žingsniai priekin, kapitone, - pašmaikštavo Vidas.
- Tai pirmyn !
Nepraėjus nei pusvalandžiui  berniūkščiai stovėjo toje vietoj, kuri žemėlapyje buvo pažymėta raudonu kryžiuku.
- Kasam ?
- Žinoma, - atsakė Vidas.
Ir pradėjo berniukai kasti juodą žemę.
Po pusvalandžio kasimo berniukai nusivylė - nieko nerado …
- Na, jau tik. .  . Paimsi ir nuleisi rankas ? - paklausė Martynas.
- O gal rimtai, čia tik kvailas pokštas ? beto jau pavargau, - dejevo Vidas.
- Jei nori tu, eik , aš dar pasiliksiu , - pareiškė Martynas.
- gerai jau, dar pabūkim, - sutiko Vidas.
Taip berniukai saloje prabuvo dar dešimt minučių.
- Radau ! ! !
- Ką ?, -sušuko Vidas.
- Dėžę, - paaiškino Martynas.
Berniukai ištaruke medinę dėžę, jos viduje buvo : senas 1798metų kovo mėnesio laikraštis, fotografijos, mediniai žaislai, įrankiai ir kiti daiktai….
- tai bent lobis, _ stebėjosi berniukai.
Rastą dėžutę jie parodė tėvam. Jie buvo nustebe tokiu vaikų atradimu, o berniukai be galo džiaugėsi, nors tai buvo ir ne brangakmeniai ar kiti panašūs turtai kurių tikėjosi pradžioje….

štai pagaliau pabaigiau… Ačiū , jei skaitėt :)

Rodyk draugams
Puslapiai

Arhyvai

Temos

Nauji įrašai

Nauji komentarai

Draugai

ŽymosKalendorius

Liepa 2018
P A T K P Š S
« Vas    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031