BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Sugrįžimas

Laiko taip maža ir neveltui, juk visi taip skubame, vis lekiame ir negalvojame sustoti ir apsidairyti. O štai aš sustojau, apsidairiau ir radau savo seną BLOG‘ą. Kiek čia daug atsiminimų, sudužusių ir neišsikildžiusių svajonių ir pagalbos šauksmų, siekių… Viskas atrodo taip vaikiškai, naiviai ir paprastai… Daugelis dalykų tuomet atrodė tarsi pasaulio pabaiga, o dabar tarsi niekis, keliantis šypseną.

Jei kažkas pastebėjo, kad dingau, galbūt suprato, kad tiesiog apleidau šį savo užsiėmimą, tačiau ištrinti jo nepanorau. Juk ir senų dienoraščių neišmetu. Viską saugau ir branginu, juk rašytiniai šaltiniai kur kas patikimesni už mano atmintį.

Taigi… Manau, kad per tą laiką nemenkai pasikeičiau, klydau ir taisiaus. Murdžiaus purvinoje pelkėje, iš kurios ne kartą bandžiau nesėkmingai pakilt, bet tik klimpau gilyn. Išsukus iš savo kelio taip sunku vėl jį atrast ir vėl ten grįžt.  Tačiau manau, kad gyvenime bus didesnių nesklandumų, bet ir šitos problemėlės nemenkai pakeitė mane. Galbūt į gerą, o gal būt į blogą. Myliu save ir priimu tokią, kokia esu.

Ar yra žmonių, norinčių, kad vėl pradėčiau čia rašyti? :]

Jūsų Livi.

Rodyk draugams
Muse

Muse – daug apdovanojimų gavusi Anglijos roko grupė, susiformavusi Teignmouth, Devone. Grupę sudaro dar nuo pat jos pradžios nepasikeitę nariai – vokalistas, gitaristas ir pianistas Matthew Bellamy; bosistas ir pritariantis vokalistas Chris Wolstenholme; ir būgnininkas Dominic Howard. Muse yra žinomi dėl savo energetiškai aktyvių ir ekstravagantiškų pasirodymų ir įvairių stilių sujungimo – progresyviojo roko, klasikinės muzikos ir elektronikos. O aš esu viena iš jų gerbėjų, tiesa dar neilgai. Tik metai, tačiau neisivaizduoju dienos be jų muzikos… :}

Išvarginti nuobodaus gimtojo miesto Teignmouth‘o gyvenimo, trys draugai pradėjo kartu groti. Pirmieji bandymai sukurti grupę buvo kai jos būsimiems nariams tebuvo apie 13 metų. Grupės pavadinimai keitėsi („Gothic Plague“, „Fixed Penalty“, „Rocket Baby Dolls“). Atėjus 1997-iesiems, vaikinai pagaliau apsisprendė, kad jų pavadinimas bus „Muse“, o „Dangerous Records“ įrašų kompanija išleido debiutinį jų nepilną albumą „Muse“. Šitaip ir prasidėjo šių trijų vaikinų karjera.

Daugelis mano, kad jų išplitimui labai prasidėjo S. Meyer ( Saulėlydžio sago autorė) , mat ši grupė yra jos įkvėpimas ir ji to neslėpdama dėkojo jiems knygų gale, per interviu ir t.t. Ar tai tikrai taip padėjo Muse išplisti spręskite kiekvienas atskirai. :)

Nuorodos :

Oficiali svetainė

Muse gerbėjų forumas, nelauk ir prisijunk…

Rodyk draugams
Vakaras

Jau temsta. Darosi nuobodu… Diena kaip diena. Nieko įpatingo, nieko gero, nieko blogo.
Visą dieną galvoje tupi vienas klausimas : ” Kodėl meilė tokia akla ? “… Nesuprantu kaip galima mylėti žmogų , kuris tik šaiposi iš tavęs… Ah. Kokia čia meilė… Tik aklas prisirišas ir baimė būt vienam.
Mielieji, kam gyventi ir kentėti ? Nesielkit taip. :]

Beje šiandien prisiminiau Mažojo Princo istoriją. Siūlau tai padaryti visiem. ;}

Einu pasidarysiu arbatos, pasiimsiu knygą ir į lovytę. Saldžių sapnų visiems… :)

Rodyk draugams
Kelios nuotraukos iš atostogų

Baltijos jūra.

Marios. ;]

Baltijos jūros bangos padarė širdutę…. ;3

Aš. ;DDD

Taigi…Užpraeitą savaitgalį su šeima buvau atostogų… Čia Lietuvoje. Prie jūros. Parodžiau keletą nuotrakų iš kelionės.. pati kelionė man patiko. Buvo daug vandens ir smagu. O Sekmadieni kino teatre mačiau ” Užtemimą” Vyyy….. :)

Rodyk draugams
:}

Sveiki visi. Štai naujas įrašas. Pamiršau BLOG’ą. Atleiskit. :}

Sėdžiu lauke ant laiptų. Lynoja. Pagaliau šaltoka. Tas visas karštis buvo pradėjas erzinti tikrąją to žodžio prasme… Gera jaust vėsuma.
Dar kart paspaudžiau ir palaikiau knopkę ” 2 ” … Dėm. Telefonas vis dar išjungtas. Jau nuo ryto. Bet ką padarysi. Manau teks priprast jausti nereikalingai. Vistiek pati kalta. Jei tas samišis manyje nepraeis… Numirsiu. Arba tapsiu beprote. Nieko naujo. Kaip visad.
Gyvenime yra taisyklės. Viena iš jų sako, kad už savo jausmus, veiksmus atsakome patys. Va taip. Man vėl taip.

Rodyk draugams
Grandinės

P u i k u m ė l i s. Jūs visi mane taip sukaustėt , kad net nebežinau ar egzistuoju. Tik ir girdžiu , kad visus erzinu , kad turiu keistis arba liksiu viena. Aš pasikeičiau. Esu rami ir mandagi. Tačiau sukaustyta. Nėra nie vieno žmogaus , kuris norėtų manęs tokios kokia esu. Turbūt aš apgailėtina… Nes visada kai pagaliau turiu tai ko noriu , sugriaunu savo laimę , sudaužau į smulkes šukes , kurių viena surinkti nepajėgiu.
Žiūriu pro langą į sniega , o galvoje tik ir sukasi prisiminimai. Tie patys , kurios noriu užmiršti amžiams. Bet ir to nepajėgiu…  
Ir vis dėl to aš tik niekingas žmogus , kuris kažkodėl vis dar džiaugesi savo egzistavimu. Žmogus , kuris myli saule, dangų , ugnį , vandenį ir net žemę , kuria vaikšto. Žmogus , kuris myli save ir gyvenima. Ir galiausiai žmogus , kuris turbūt niekad nesupras kodėl kiti jam nejaučiato paties. Taikos ir meilės..

Rodyk draugams
Rytas

Atsikėliau kaip jau įprasta šiomis dienomis - 10 ryto. Papusryčiavau… ir ėmiau nuobodžiauti. >( Kaip nėra ką veikti… Sėdžiu viena užrakinta namuose ir žiopsau tai į kompiuterį , tai į televizorių… Kaip bebūtų keista noriu į mokykla. ;D Net keistai skamba. Turbūt jau po savatės kai pradėsiu vėl ją lankyti dejuosiu : ” Oi, kaip pavargau… Nebenoriu daugiau… ” ; D . Neturiu nei ką pasakyt , nei ką papasakot. <( tai gal tuo ir baigsiu. xD nusisnekejau truputi ir uzteks. . .

Rodyk draugams
Žiurkės.
[3:35:30 PM] Livi. says: labukas.  (wave)
[3:36:08 PM] Laimis says: labas :P
[3:36:27 PM] Livi. says: :D8) ka tu ?
[3:37:27 PM] Laimis says: sdz, o tu? :D
[3:38:31 PM] Livi. says: po lova ziurkes gaudau..
[3:38:59 PM] Laimis says: juokauji? :D
[3:39:06 PM] Livi. says: ne.
[3:39:18 PM] Livi. says: nebent tau tai juokinga…
[3:39:33 PM] Laimis says: is kur pas tawe ziurkiu yra? :P
[3:40:14 PM] Livi. says: kas as tau ziurkiu eksperte ?
[3:40:19 PM] Livi. says: yra ir tiek.
[3:40:25 PM] Livi. says: :^)
[3:40:38 PM] Laimis says: na tai sekmes gaudant :P
[3:40:45 PM] Livi. says: jau 2 pagavau.
[3:41:05 PM] Laimis says: kaip tu jas liest gali?
[3:41:13 PM] Livi. says: uz uodegu
[3:41:18 PM] Livi. says: ;]
[3:41:33 PM] Laimis says: juk jos dideles
[3:41:45 PM] Livi. says: jup.
[3:41:51 PM] Livi. says: yra keletas mazesniu.
[3:42:09 PM] Laimis says: nu jo, taj nuodu pridek
[3:42:21 PM] Livi. says: tai , kad jos batus grauzia.
[3:42:26 PM] Livi. says: tp dbr lauksiu…
[3:42:51 PM] Laimis says: na aisku :P
[3:43:21 PM] Livi. says: jo.
[3:43:24 PM] Livi. says: kaip tau sekas ?
[3:43:41 PM] Laimis says: nu neblogai, o tau? :D
[3:43:49 PM] Livi. says: nu pzd.
[3:43:52 PM] Livi. says: juki jau sakiau
[3:44:05 PM] Laimis says: :)
[3:45:11 PM] Livi. says: nu tj grj .
[3:45:14 PM] Livi. says: lbnkt.
[3:45:45 PM] Laimis says: lbnkt, vidury dienos? :D
[3:46:06 PM] Livi. says: tai , kad nakti nemiegojau.
[3:46:30 PM] Laimis says: na aisku, td lbnkt :D
[3:46:49 PM] Livi. says: saldziu. :*(hug)

Rodyk draugams
;*

Monikut , su praejusiu gimshiuku. : >

Laimės ir dzaugsmo Tau. Neimk į galvą dėl Jo. Viskas bus gerai.

Rodyk draugams
Lietus

Erika , Tau.

Rodyk draugams
***

Visi po du . Aš viena. Vistiek kažkaip liūdna… Visur aplink tik Love and peace. Visur. Jau atsibodo negyvai šita frazė, o aš tik su fotoparatu blaškausi viena kažkur pakampiais… Ak , taip … Buvo lyg ir sniego.. Bet labai mažai, tad ir nuotraukų daug neturiu. Juk tai buvo mano pirmas sniegas , kurį galejau įamžinti. Progos tarkim nepraleidau ;D.

Rankos šaltos, širdis - šilta . Ir antraip. Mano rankos šiltos . Bent dabar , o juk galėtų taip būt ilgiau. Nekreipčiau sau į nieką dėmesio. Bet va negali. Kad ir užvakar. Draugei liūdna ir man blogai, o atvirkštinio veiksmo tai nėra.Tai ar verta imti į galvą ? Man  , žinoma.

Ir kodėl aš toks jautrus žmogus ? ;(

Rodyk draugams
Puslapiai

Arhyvai

Temos

Nauji įrašai

Nauji komentarai

Draugai

ŽymosKalendorius

Rugsėjis 2018
P A T K P Š S
« Vas    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930