BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Tuštybė

Nors tik taip pabražiau , manau mintis aiški. Mum akys reiškia daug daugiau nei patys suprantame. Jos ne tik sielos veidrodis , bet ir viso žmogaus atsipdys. Mokėti skaityti iš akių - galėti suprasti žmogų.

Rodyk draugams
Ežeras arba tiesiog teplionė

 Piešinys ne naujas ir ne labai jau gražus , bet va sugalvojau įkelti. ;D

Atostogas praleidau Klaipėdoj.
 Šiaip nieko ten gero.
TIk , kad ne namie. :D
 Oras gerai , medžiai vis dar gražūs , nėra ir ko daugiau norėti. ;}
Ak , tai …. Nebenk kažkas už mane mano kambarį sutvarkytų ? ;>
Na jau ten tai ir netvatka.
Ryt o gal ir šiandien važiuosim į kapines.
Nors nepatinka man ten.
Labai aplinka gasdina… ;<
 Bet nieko.
Hmm… Dar va vakar tėčio gimtadieni atšventėm. xD
Linksmai taip net labai.
Tai iki. Iki pasimatyo. ;]

Rodyk draugams
Palikimas

Paskutinias dvi savaites kažkodėl labai jau tokia esu be nuotaikos. Lyg niekas nesvarbu , niekas  nerūpi ir pan. bet argi tai gali būti ? * šypsosi pati sau * Ne… Prasidėjo tie nauji mokslo metai , laiko daugiau niekam nebelieka. Namų darbų tikrai nemažai iš pat pirmų dienų gavome. Hmm…. kelinta ? 23 , ane ? mhm , kiek pamenu dar tiki rugsėjo 23d. , o aš jau noriu pauzės. pavargau. :>

Apie orą truputuką šiandienos… Labai labai viejuota. Bet tai nėra blogai. Man tinka ir patinka. :>> O jei ne vėjas turbūt diena būtų ganėtinai šilta…. Pff. ;Č

O dabar įdėsiu ( nors ir sena) savo piešinuka, juk reikia kokios nors įrašo kulminacijos. XDD Kodėl nžianau , bnet kaip ji ‘ padariau ‘ pirmas žodis atėjo į galvą Palikimas  . Taigi piešinėlis pats sau pavadinimą išsirinko. :D ( xi, xi )

 

(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smokingsmokingsmoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)(smoking)

Rodyk draugams
Puslapiai

Arhyvai

Temos

Nauji įrašai

Nauji komentarai

Draugai

ŽymosKalendorius

Rugsėjis 2018
P A T K P Š S
« Vas    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930